Виставка

Вічність Трипілля

12-29 вересня 2018 року у київській галереї «Митець» пройшла виставка кераміки заслуженої художниці України Оксани Чепурної. Неймовірно талановита мисткиня привезла зі Львова до Києва роботи, в які вона вкладає не тільки свій талант і душу, а й нагадує українцям про витоки нашої культури.

Мисткиня в своїх роботах (а це - тарелі, панно, вази та декоративні композиції) використовує трипільську символіку в техніці ангобного розпису.

Останні 20 років, фундаментальним захопленням Оксани Чепурної була і залишається трипільська культура. Художниця постійно досліджує її, а у своїх роботах використовує давні символи та орнаменти.

Експозиція виставки -
100 керамічних виробів.Прикрасила відкриття виставки танцювальна програма дитячого ансамблю «Зернятко» під керівництвом Раїси Заклецької, а несподіваним сюрпризом для усіх був ексклюзивний музичний перформанс, який влаштувавали артисти колективу «Хорея Козацька».

Протягом двох тижнів усі мали змогу ознайомитись із солідним мистецьким доробоком Оксани Чепурної та відкрити для себе щось нове досі не знайоме. Виставку відвідали зокрема славетний художник Іван Марчук, інші відомі митці зі Львова та Києва, пересічні мешканці столиціта гості міста.